Почетна

Перпласт

Избор

Голем избор на производи
part2
 

Перпласт

Квалитет

Квалитетот на прво место
part3
 

Перпласт

Искуство

Секојдневно усовршување
part1
 

Јавете

се денес

+389  044  335 495 Перпласт Компани

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

logo perplast1

Адреса: с. Фалише 1220,
Тетово, Македонија

+389 (044) 335 495
+389 (044) 335 495
+389 (0) 75 224 344
+389 (0) 75 209 600

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

www.perplastkompani.mk

Нашата цел...

Нашата цел е да бидеме на највисоко ниво во поглед на квалитетот и професионалноста на производите кои ги нудиме !